طبق اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حداکثر سقف مجاز ثبت نام و خرید سیم کارت، 10 عدد در تمامی اپراتورها بوده و در صورت ثبت نام بیش از این تعداد سیم کارت در اپراتورها، مسؤولیت آن بر عهده فرد ثبت‌نام کننده خواهد بود. از این رو خواهشمند است جهت استعلام تعداد سیم کارت ها، کدملی خود را به یکی از شماره های 3000150 یا 3000504901 از طریق یکی از خطوط تحت مالکیت ارسال نمایید.

ثبت نام و خرید سیم کارت

شماره شناسایی (ش ش) مندرج در کارت اقامت

بر اساس ابلاغیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ضروریست اتباع غیر ایرانی جهت ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت‌های رایتل به فروشگاه‌ها و باجه‌های رایتل یا نمایندگان فروش و خدمات مراجعه نمایند.

شرایط ثبت نام و خرید

  1. بر اساس آیین‌نامه ابلاغی از سوی وزارت ارتباطات به اپراتورهای تلفن همراه در کشور، حداکثر سقف مجاز واگذاری سیم‌کارت فعال به مشترکین حقیقی 10 عدد می باشد.
  2. امکان واگذاری سیم کارت به افراد کمتر از 18 سال وجود ندارد.
  3. صحت ورود اطلاعات مختلف (شامل اطلاعات فردی و شناسنامه ای، آدرس، کدپستی و ...) به عهده متقاضی است. در صورتی که در هر مرحله‌ای (قبل و یا بعد از ارسال سیم کارت) عدم صحت اطلاعات مشخص گردد، رایتل حق قطع و سلب امتیاز سیم کارت متقاضی را خواهد داشت.
  4. در حال حاضر فقط اشخاص حقیقی امکان ثبت نام و خرید اینترنتی دارند. شرکت ها و سایر اشخاص حقوقی جهت خرید سیم کارت با فروشگاه های رایتل تماس برقرار نمایند. استفاده از امکانات فناوری نسل سوم و چهارم تلفن همراه به ابزارهای ارتباطی مناسب این نسل نیاز دارد. از این رو و برای آگاهی رسانی و راهنمایی مشتریان سیم کارت های رایتل، فهرست کامل گوشی های با قابلیت پشتیبانی از فناوری نسل سوم و چهارم، در سایت رایتل در قسمت راهنمای مشتریان / زندگی هوشمند، ارائه شده است.
  5. جهت اطلاع از چرخه عمر سیم کارت ها به منوی محصولات و خدمات / محصولات، مراجعه فرمایید.
  6. پس از خرید سیم کارت، دستگاه، خدمات و بسته های مصرفی رایتل، امکان برگشت از خرید و استرداد وجه وجود ندارد.
  7. چنانچه مشترک ظرف مدت 3 ماه اقدام به پیگیری خرید خود نکند، دریافت سیم کارت جدید بر اساس قوانین رایتل خواهد بود.
  8. براساس ابلاغیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی،ضروریست اتباع غیر ایرانی جهت ثبت نام و خرید سیم کارت های رایتل به فروشگاه ها و باجه های رایتل یا نمایندگان فروش و خدمات مراجعه نمایند.
  9. دریافت قرارداد سیم‌کارت‌ها از طریق زیر امکان‌پذیر می‌باشد.


جهت آگاهی از وضعیت پوشش شبکه می توانید به صفحه نواحی تحت پوشش مراجعه نمائید.

با توجه به این شرایط آیا تمایل به ادامه ثبت نام دارید؟